سبد خرید

شبکه تربیت نخبگان تمدن ساز

کانون های امام رضا علیه السلام
۲۱
دوره آموزشی
۲۸
استاد مجرب
۴۷۳
نفر ثبت‌نام در دوره

جشنواره و مسابقات

ستاد کانون های امام رضا علیه السلام، با هدف ارتقای سطح علمی، فرهنگی و اجتماعی مجموعه های مخاطب خود، مسابقات و جشنواره های متنوعی را در زمینه های مختلف برگزار می‌کنند. این برنامه ها شامل مسابقات قرآنی، ادبی، هنری، ورزشی، علمی و پژوهشی می‌شوند. هدف از این فعالیت ها، تقویت روحیه یادگیری، خلاقیت، همدلی و همکاری در بین افراد و ایجاد فضایی پر از شور و نشاط است. از تمامی علاقه مندان دعوت می‌شود تا در این برنامه های مفید و معنوی شرکت کنند و از فرصت های ارزشمندی که در اختیار آنها قرار گرفته است بهره ببرند.

باشگاه تربیت مربی

با توجه به نقش حیاتی و مؤثر مربیان و معلمین در تربیت نسل جوان، دوره های توانمندسازی ویژه این گروه در این قسمت اجرا می شود. این دوره ها با موضوعات تربیتی، مهارتی و تحصیلی، به مربیان و معلمین کمک می‌کنند تا دانش و تجربه خود را افزایش دهند، مهارت های لازم برای ارتباط موثر با دانش آموزان و همکاران را کسب کنند، و از روش های نوین و جذاب در آموزش و پرورش استفاده کنند. این دوره ها با استفاده از اساتید مجرب و متخصص، در قالب فیلم ، کارگاه های مجازی و مشاوره های فردی و گروهی، به صورت رایگان برای کانون ها و با اهداف خدمت رسانی و ایجاد انس و همدلی بین اعضای کانون ها انجام می‌شوند. ستاد کانون های امام رضا علیه السلام، از تمامی مربیان و معلمین علاقه مند دعوت می‌کند تا در این دوره های مفید و معنوی شرکت کنند و از فواید آن بهره مند شوند.

ضمنا دیگر مربیان می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه در این دوره ها شرکت کنند و هزینه پرداختی صرف اقدامات خیرانه این ستاد خواهد شد.

مبانی ، اصول و قالب های تربیتی

بخش علمی و مهارتی ویژه مربیان

باشگاه نوجوانان

برنامه های حمایتی ستاد از کانون ها و مدارس تحت پوشش در زمینه های تربیتی ، تحصیلی و مهارتی می باشد. در اسلایدها به معرفی مختصری از این خدمات پرداخته شده است.

کارسوق های استعدادیابی
برنامه های استعدادی شامل دوستان سعدی ، نجات تیله ، موشک آبی، ربات هیدرولیک، دادگاه، کشت وکار، تشریح، میخ و نخ به همراه آزمون استعدادیابی
باشگاه مهارتی
در حال حاضر باشگاه مستند سازی برای دانش آموزان کانون ها در دسترس می باشد.
آزمون های برپا
آزمون های علمی ماهانه توسط موسسه هدایت فراگیر استعدادهای برتر اجرا می شود که برای شبکه تربیت نخبگان امام رضا علیه السلام رایگان می باشد.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

باشگاه نوجهادان

شبکه نوجهادان  متشکل از گروه های جهادی کانون های امام رضا علیه السلام می باشد و در راستای خدمت به اسلام و انسانیت فعالیت می‌کند.  زمینه‌های فعالیت این شبکه آموزش، تربیت، محرومیت‌زدایی، سازندگی، امدادرسانی، فرهنگ‌سازی و دفاع مقدس می باشد.

در این قسمت شما اقدامات حمایتی و اجرا شده توسط شبکه نوجهادان را می توانید پیگیری کنید.

همچنین می توانید پروژه های این شبکه را حمایت کنید.در سطوح مختلفی مانند مدرسه، مسجد، هیئت، دانشگاه، شهر، استان و کشور تشکیل شوند و با همکاری و هماهنگی با یکدیگر و سایر نهادهای مرتبط، پروژه‌ها و برنامه‌های جهادی را اجرا کنند. این گروه‌ها معمولاً از رهبری و مشاوره مربیان و مسئولان مذهبی و اجتماعی بهره می‌برند و از اصول و مقررات اسلامی 

اطعام ماهانه فقرا
با کمک خیرین و شبکه نوجهادان ماهانه بسته های ارزاق بین فقرا پخش می شود.
گزارش کار
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی